Payment and terms of return

Оплатити книгу можна наступними способами:

  • за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу (Покупець оплачує замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% передоплати).
  • післяплатою при отриманні Замовлення в представництві служби доставки на території України або на території іншої країни відповідно до місця здійснення замовлення товару.
  • Кредитною картою наступного типу: 
    • Visa
    • Mastercard
  • будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.

Повернення замовлення.

Друковані видання (книжки) відповідної якості не підлягають поверненню, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 року № 172.

Якщо присутній поліграфічний брак, котрий призводить до втрати чи спотворення інформації: відсутність друкованого тексту, пошкоджені друкарським верстатом сторінки, невідповідна назва книжки на обкладинці її змісту, перевернуті відносно блоку сторінки. У випадку виявлення подібних недоліків, ви маєте право повернути придбану книжку протягом 30 днів з моменту отримання.

Книжки для обміну на книжку належної якості направляються Продавцю перевізником «Нова Пошта» або «Укрпошта». У випадках, коли обмін відбувається з вини Продавця, оплата вартості доставки замовлення відбувається за рахунок отримувача. В іншому випадку за рахунок відправника.

Для здійснення повернення покупцю потрібно самостійно відправити поштою чи кур’єрською службою браковані книжки та товарні чеки на адресу Продавця. 

У випадку повернення коштів, Покупець зобов’язується надати Продавцю копію паспорту та ідентифікаційного коду Покупця, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».